Contact

Bezoekadres

Mediapark
Koos Postemalaan 6, Hilversum
Gateway B 4e verdieping
T: 035-5429966
E: select@avpersoneel.nl

Select AV op LinkedIn

Postadres

Postbus 1280
1200 BG Hilversum

Routebeschrijving

Onze medewerkers

Annemieke Veenhof

Aanspreekpunt voor facturatie en uitzendverloning
annemieke.veenhof@avpersoneel.nl

Bibeane van Buuren

Manager Select AV Personeel
bibeane.van.buuren@avpersoneel.nl

Dorinde de Ronde

Aanspreekpunt voor ZZP
dorinde.de.ronde@avpersoneel.nl

Dunja Duys

Aanspreekpunt voor facturatie en uitzendverloning
dunja.duys@avpersoneel.nl

Elliot Robinson

Planning, bemiddeling en uitzenden
elliot.robinson@avpersoneel.nl

Mandy Swinkels

Aanspreekpunt voor ZZP
mandy.swinkels@avpersoneel.nl

Zahra Balgoon

Planning, bemiddeling en uitzenden
zahra.balgoon@avpersoneel.nl